FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
लेखनाथ न्यौपाने प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत lnneupane1@gmail.com ९८५१२६४१११
बौद्धराज निरौला उपसचिव शिक्षा baudharaj@gmail.com
निर्जला अधिकारी जुडाल प्रमुख महिला विकास अधिकृत
कमला पोख्रेल शिक्षा अधिकृत शिक्षा 9864399768
विष्णु प्रसाद चापागाइ जनस्वास्थ्य अधिकृत 9851229904
सुभद्रा पुडासैनी सूचना अधिकारी 9849017901
थमु नारायण भण्डारी अधिकृत(छौेटौ) 9841577661
गोविन्द अधिकारी लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन 9851157161
राममणि ढकाल अधिकृत(छौेटौ) योजना अनुगमन तथा प्रशासन शाखा rmdh2059@yahoo.com 9841203383
नबिन के.सी इन्जिनियर nabin_kc123@yahoo.com ९८४९३०१९२१
ई. बाल कृष्ण मानन्धर इन्जिनियर bkmanandhar018@gmail.com ९८४९९३६७२८
प्रकाश सिंह साउद इन्जिनियर प्राबिधिक 9849898933
ई. मिलन फुयाल इन्जिनियर milanrajphuyal@gmail.com 9841436577
तुलजा भवानी लामा जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा 9841244826
सीता देवी गुरागाई कृषि अधिकृत छैटौ कृषि शाखा 9852655202
ल्हाक्पा डोमा पाख्रिन सि.अ.न.मी. छैटौ 9851230656
लक्ष्मीराज जोशी जनस्वास्थ्य निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा 9851161446
सन्तोष आचार्य सुचना प्रविधि अधिकृत IT ito.shankharapurmun@gmail.com ९८४१४४८९७८
गंगा वहादुर थापा मगर अधिकृत(छौेटौ) 9842171211
गिता तिमल्सिना सहायक पाचौं पशु विकास शाखा 9851131797
सुर्य कुमारी न्यौपाने सहायक पाचौं 9861864852
धनपती चम्लागाई सहायक पाचौं 984426666
सिर्जना सेन सहायक पाचौं
पलिस्था श्रेष्ठ रोजगार संयोजक रोजगार palistha15@gmail.com 9841282065
प्रमिला जिरेल खड्का सहायक पाचौं महला विकास 9841581140
जगत प्रसाद आचार्य सहायक पाचौं शिक्षा 9864952738
नुवा रोकाया महत सहायक पाचौं वडा नं. ३ 9848313568
सुनिता श्रेष्ठ अमिन नापी 9818545453
अर्जुन प्रसाद चौलागाई प्राविधिक सहायक पाचौं कृषि शाखा 9856037787
पार्वती योन्जन प्राविधिक सहायक पाचौं पशु विकास शाखा 9842076521
विजेता महर्जन सव.इन्जिनियर प्राबिधिक 9860168000
समुन्द्र थापा सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9849487384
श्याम सुन्दर श्रेष्ठ सहायक पाचौं राजश्व 9841518539
श्रीकृष्ण थापा एम आइ एस अपरेटर 9841638863
माईते स्याङवो कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ३ 9849887365
मञ्जु आचार्य कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9842200672
मेनका तिवारी सहायक चौथो 9841943953
ध्रुव प्रसाद ढुंगाना सहायक चौथो वडा नं. १ 9861585107
कृष्टल सुवाल असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9860465449
सरस्वती ढकाल सहायक कम्प्युटर अपरेटर न्यायिक समिति 9841461301
प्रभाष आचार्य सहायक चौथो
शोभा चौलागाई सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ४ 9849107814
सुशिला घिमिरे सहायक चौथो
शुशिल लम्साल सहायक चौथो राजश्व 9846721813
रन्जना चौधरी असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9860187305
सन्तोषी वोगटी सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ६ 9808664255
न्हुच्छे वहादुर नकर्मी सहायक चौथो वडा नं. ५ 9841429419
सशिता के.सी. असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9841627075
समीता श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन 9841091180
किरण नापीत सहायक चौथो वडा नं. ६ 9841387502
सरु लवजु असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9843724751
चिनीमाया श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ९ 9849199967
रामकृष्ण डंगोल सहायक चौथो वडा नं. ७ 9841398248
विक्रम मल्ल सहायक कम्प्युटर अपरेटर प्राबिधिक 9818605221
सजनी श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर 9866474542
सुवोध थापा सहायक चौथो जिन्सी 9823221840
हरिमाया लामा सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. १ 9813091177
सनद नाथ श्रेष्ठ प्राविधिक सहायक पाचौं रोजगार सेवा केन्द्र 9841124485
विकास श्रेष्ठ प्रहरी सहायक निरिक्षक 9843192167
निशा श्रेष्ठ फिल्ड सहायक 9843649831
मुकुन्द पौडेल खाने पानी सहायक टेेक्निसियन जिन्सी 9841226269
दिपक तामाङ कार्यालय सहयोगी 9849173327
सुमित्रा थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ 9808005296
सुधा सुवेदी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ 9841150913
पल वहादुर भुजेल कार्यालय सहयोगी 9865134886
विजय श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843192198
श्रीकृष्ण पुडासैनी कार्यालय सहयोगी 9841334577
सविता नापित कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ 9841847387
वलराम नेपाल कार्यालय सहयोगी 9849264321
पवित्रा थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9841150913
सुवित कुमार वाईवा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843209835
सुमित्रा थापा कार्यालय सहयोगी
अम्वर वहादुर वाईवा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9840406220
सुन्तली लामा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9861548757
अचुत वैरागी कार्यालय सहयोगी 9843787505
अनालिका श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9843384878
प्रकाश दंगाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ 9861367173
दिल वहादुर घ्लान प्रहरी जवान 9860592238
मान वहादुर मोक्तान कार्यालय सहयोगी 9808483311
शर्मिला रेग्मी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ 9813167850
केदार श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9841631681
विष्णु पुडासैनी कार्यालय सहयोगी 9841764261
वलराम नेपाल कार्यालय सहयोगी 9849264321
उमेश श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9863911348
विमला घलान कार्यालय सहयोगी 9849263746
अनुप वस्नेत कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843524250
लक्ष्मी घलान कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9849226802
सन्तोष दंगाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ 9841070207
अनिल श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9841389195
प्रल्हाद कटुवाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9841535394