FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
बासुदेव खनाल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत ९८५१२६४१११
सुकदेव नेपाल उपसचिव शिक्षा शाखा sukadev13018@gmail.com 9863519036
निर्जला अधिकारी जुडाल प्रमुख महिला विकास अधिकृत
कमला पोख्रेल शिक्षा अधिकृत शिक्षा 9864399768
सुभद्रा पुडासैनी सूचना अधिकारी 9849017901
विष्णु प्रसाद चापागाइ जनस्वास्थ्य अधिकृत 9851229904
गोविन्द अधिकारी लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन 9851157161
थमु नारायण भण्डारी अधिकृत(छौेटौ) 9841577661
राममणि ढकाल अधिकृत(छौेटौ) योजना अनुगमन तथा प्रशासन शाखा rmdh2059@yahoo.com 9841203383
नबिन के.सी इन्जिनियर nabin_kc123@yahoo.com 9851201923
ल्हाक्पा डोमा पाख्रिन सि.अ.न.मी. छैटौ 9851230656
ई. बाल कृष्ण मानन्धर इन्जिनियर bkmanandhar018@gmail.com ९८४९९३६७२८
सीता देवी गुरागाई कृषि अधिकृत छैटौ कृषि शाखा 9852655202
ई. मिलन फुयाल इन्जिनियर milanrajphuyal@gmail.com 9841436577
गंगा वहादुर थापा मगर अधिकृत(छौेटौ) 9842171211
सन्तोष आचार्य सुचना प्रविधि अधिकृत IT ito.shankharapurmun@gmail.com ९८४१४४८९७८
अरुण कुमार गिरि सि.अ.हे.ब. छैठौं स्वास्थ्य शाखा arungiri2034@gmail.com 9841340744
प्रकाश सिंह साउद इन्जिनियर प्राबिधिक 9849898933
सरस्वती लामा उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास saraswot.lama202@gmail.com 9742893882
सिर्जना सापकोटा उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास ssirjana158@gmail.com 9860722927
धनपती चम्लागाई सहायक पाचौं 984426666
सिर्जना सेन सहायक पाचौं
सुर्य कुमारी न्यौपाने सहायक पाचौं 9861864852
गिता तिमल्सिना सहायक पाचौं पशु विकास शाखा 9851131797
पलिस्था श्रेष्ठ रोजगार संयोजक रोजगार palistha15@gmail.com 9841282065
प्रमिला जिरेल खड्का सहायक पाचौं महला विकास 9841581140
जगत प्रसाद आचार्य सहायक पाचौं शिक्षा 9864952738
नुवा रोकाया महत सहायक पाचौं वडा नं. ३ 9848313568
श्याम सुन्दर श्रेष्ठ सहायक पाचौं राजश्व 9841518539
सुनिता श्रेष्ठ अमिन नापी 9818545453
अर्जुन प्रसाद चौलागाई प्राविधिक सहायक पाचौं कृषि शाखा 9856037787
समुन्द्र थापा सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9849487384
मञ्जु आचार्य कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9842200672
श्रीकृष्ण थापा एम आइ एस अपरेटर 9841638863
माईते स्याङवो कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ३ 9849887365
चिनीमाया श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ९ 9849199967
सुवोध थापा सहायक चौथो जिन्सी 9823221840
ध्रुव प्रसाद ढुंगाना सहायक चौथो वडा नं. १ 9861585107
कृष्टल सुवाल असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9860465449
सजनी श्रेष्ठ सहायक कम्प्युटर अपरेटर 9866474542
प्रभाष आचार्य सहायक चौथो
विक्रम मल्ल सहायक कम्प्युटर अपरेटर प्राबिधिक 9818605221
शुशिल लम्साल सहायक चौथो राजश्व 9846721813
सरस्वती ढकाल सहायक कम्प्युटर अपरेटर न्यायिक समिति 9841461301
रन्जना चौधरी असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9860187305
हरिमाया लामा सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. १ 9813091177
न्हुच्छे वहादुर नकर्मी सहायक चौथो वडा नं. ५ 9841429419
सशिता के.सी. असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9841627075
शोभा चौलागाई सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ४ 9849107814
किरण नापीत सहायक चौथो वडा नं. ६ 9841387502
मेनका तिवारी सहायक चौथो 9841943953
सरु लवजु असिस्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक 9843724751
सन्तोषी वोगटी सहायक कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ६ 9808664255
रामकृष्ण डंगोल सहायक चौथो वडा नं. ७ 9841398248
विकास श्रेष्ठ प्रहरी सहायक निरिक्षक 9843192167
निशा श्रेष्ठ फिल्ड सहायक 9843649831
मुकुन्द पौडेल खाने पानी सहायक टेेक्निसियन जिन्सी 9841226269
विष्णु पुडासैनी कार्यालय सहयोगी 9841764261
वलराम नेपाल कार्यालय सहयोगी 9849264321
प्रल्हाद कटुवाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9841535394
अनुप वस्नेत कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843524250
सुमित्रा थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ 9808005296
सन्तोष दंगाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ 9841070207
अनिल श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9841389195
विजय श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843192198
दिपक तामाङ कार्यालय सहयोगी 9849173327
सविता नापित कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ 9841847387
वलराम नेपाल कार्यालय सहयोगी 9849264321
पवित्रा थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9841150913
पल वहादुर भुजेल कार्यालय सहयोगी 9865134886
अनालिका श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9843384878
श्रीकृष्ण पुडासैनी कार्यालय सहयोगी 9841334577
विमला घलान कार्यालय सहयोगी 9849263746
सुन्तली लामा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9861548757
सुवित कुमार वाईवा कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9843209835
सुमित्रा थापा कार्यालय सहयोगी
दिल वहादुर घ्लान प्रहरी जवान 9860592238
केदार श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9841631681
अचुत वैरागी कार्यालय सहयोगी 9843787505
प्रकाश दंगाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ 9861367173
उमेश श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी प्रशासन 9863911348
शर्मिला रेग्मी कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ 9813167850
लक्ष्मी घलान कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9849226802